ČP v Karlových Varech a Býnovci

Milé bajkerky a milí bajkeři.

První dva závodní víkendy máme za sebou a proto přikládám fotogalerii, ať je na co koukat. 🙂

První dvě kola ČP proběhly v Býnovci u Děčína. Do těchto vzdálených krajů jsme vypravili dvě auta a tato 9 členná (ano zúčastnil se i nový člen Adámek :)) výprava se mohla pyšnit parádními výkony.

Na sobotní klasice skončil Karel na 7. místě v béčkách, Jenda si to v céčkách taktéž moc moc užil :). King ve 40kách long dojel na 3. fleku a Dobrá Máma Svačinářka nenašla soupeřku a zvítězila naprosto s přehledem v D50. Naše 4 eliťačky se rovněž neztratily, Maru 3. místo, Nany 7. ZuZka se Štěpkou těsně za sebou na 12. a 14. místě.

Nedělní middle byl pro některé (ano pro mě) po sobotním večírku trochu na vůli. Karel si v béčkách oproti sobotě lehce pohoršil a dojel 9. Jenda v lese dál piloval svou mapovou techniku. 🙂 King tentokrát 4. a Dobrá Máma podala svůj stabilní výkon na novém stroji, opět 1. místo. V elitě mně to Nany natřela o rovnou vteřinu a skončily jsme na 4. a 6. místě. Štěpka se Zuzkou 12. a 15.

3. a 4. kolo ČP nás zatáhlo ještě dále a to až do Karlových Varů. Tentokrát jsme přibrali další auto a zase bylo o naší opět 9 členné skupině slyšet.

V sobotu se jel nepříliš oblíbený ultralong, který nás protáhl snad po všech cestách a kopcích v lese, na některé (cesty) jsme se podívali třeba i 5x. Projíždělo se i v blízkosti karlovarské kolonády. Petík ukázal, že rozhodně znovu usiluje o elitu a dotáhl to na 4. místo v áčkách. Karlovi ta bedna konečně vyšla a skončil 3. Tentokrát dorazil i eliťák Standa a doválčil na 10. místě. King si podle postupů užil některé cesty opravdu dosyta a závod dokončil jako 7. v long čtyřicítkách. Dobrá Máma jako vždy 1. (nové kolo holt asi pomáhá) :). V eliťačkách tentokrát chyběla Štěpka, ale Nany to zachránila a dojela na skvělém 2. místě. Já jsem si volby postupů taktéž moc užila, dojela jsem 6., Zuzka 17.

Po klidném večírku a noci ve stanu (s Petíkem :)) nás čekala krátká trať, která nás opět protáhla po stejném lese a po skoro stejných cestách. Daly se udělat opět ty stejné chyby jako den předchozí (ano, vybrat stejné volby jako v sobotu, které po procházení mezičasů opravdu nebyly rychlejší :)). Standa si tentokrát o místo pohoršil a dojel 11. Petíkovi brambory asi šmakujou, proto si to zase pohlídal na to 4. místo, Karel v béčkách skončil 5. King i po závěrečném doběhu do cíle kvůli defektu uhájil 6. místo. O Dobré Mámě už asi není potřeba ani mluvit, klasické 1. místo. 🙂 Nany tentokrát opět na bedně, a to na 3. místě. Já jsem skončila jako Petík na bramboře. Naše nová mamina to jistila z 15. fleku.

Takže v Číměři v ještě početnější grupě a ať je zase o čem psát! 😉